My Profile

Anahita Tabrizi

Contact Details

Refresh Profile

Ribbons

Social Links


Bio

ساحل کمر Kemer  

ساحل کمر یکی از مشهورترین سواحل شهر آنتالیاست و منطقه ای زیبا و با جاذبه های تفریحی متنوع است . این ساحل بواسطه داشتن آبهای بسیار پاکیزه و وجود امکانات رفاهی و تفریحی متنوع موفق به دریافت پرچم آبی شده است ( گفتنی است این عنوان به سواحلی داده می شود که دارای استاندارد های اتحادیه اروپا باشند) .

به گزارش سفر باتو ، ساحل کمر  از جاذبه های گردشگری آنتالیا ، به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم  شده و در هر بخش جاذبه های طبیعی زیبای در انتظارتان خواهد بود. تماشای غروب آفتاب در افق آبهای فیروزه ای کمر ، کاری است که اغلب گردشگران را به این سمت می کشاند .

شهر زیبا و توریستی آنتالیا  یکی از مقاصد برتر گرشگری در کشور ترکیه است که به احتمال زیاد نام آن را بارها و بارها شنیده اید . زیرا ایرانیان از جمله مسافران همیشگی شهر آنتالیا هستند و سفر به این شهر ساحلی جزو اولین کاندیدهای آن ها برای گذران تعطیلات تابستانی است .

آنتالیا در دنیا نیز به شهرت رسیده و سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر است . وجود طبیعتی شگفت انگیز و امکانات رفاهی و تفریحی بی نظیر این شهر را به مقصدی ایده ال برای گذران تعطیلات تبدیل نموده است . شهر آنتالیا از امتیازات فراوانی برخوردار بوده و قرار گیری در امتداد دریای مدیترانه سبب پیدایش آب و هوایی بسیار لطیف و سواحلی طلایی رنگ شده است که در کنار آبهای فیروزه ای و زلال منظره ای زیبا را پدید آورده است .

این شهر با امکانات رفاهی و تفریحی فراوان گردشگران را متحیر نموده و در سرتاسر این شهر هتل ها و اقامتگاه های بسیار لوکسی به چشم می خورد و اغلب خدمات ارائه شده در این هتل های از حد تصور نیز بالاتر است .

البته باید افزود شهر آنتالیا دارای تاریخی غنی و پر فراز و نشیب بوده و بازدید از آثار باستانی ارزشمند آن در الویت برنامه های گردشگران قرار می گیرد .